KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 6572537
nr 657 2537
Tuschteckning
signerad -69, Cornelis Wrejswijk, 53x40
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 september 2010
kl 18:30:47
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr
650 kr
500 kr
650 kr
850 kr